Indonézia

Indonézia: Sumatra Berastagi

Berastagi je známeho aj ako Brastagi

Autentické čaro Berastagi (známeho aj ako Brastagi) v mojej zbierke fotografií! Berastagi sa náchádza v nádhernom regióne Severnej Sumatry. Berastagi je mesto známe priateľskými ľuďmi. Toto mesto, nachádzajúce sa blízko majestátnych sopiek Gunung Sibayak a Gunung Sibuyan, a je tak skvelým východiskovým bodom pre výlety na tieto sopky.  Ponúka však oveľa viac než len vulkanické dobrodružstvá. Táto oblasť ponúka tiež skryté poklady miestnych dedín, kde Karo ľudia stále zachovávajú svoj tradičný spôsob života. Na fotografiách som sa snažil zachytiť autentickú podstatu Berastagi, ukazujúc jeho jedinečnú kultúru a krajinu. 

Drevený dom v tradičnej karskej architektúre s dreveným lešením v dedinke Dokan. Pred domom, vpravo na obrázku, môžete vidieť starého muža, staršieho človeka. Miestni tvrdili, že mal vtedy 86 rokov.

dom, Cesta, Dóm, Kostol, Tradičný dom, Polícia, Námestie, Reštaurácia, Jazdci na koni, Sušenie, Prítomnosť, Oprava Gunung Sibayak, Lešenie, Starší, Kuchyňa, vo vnútri, Kolesový vozík, Moja dedina, Uličkový pohľad, Výrobca košov, Koboy?, Drevené tyče, Sopkový dym, BBQ, Hanblivé dievča, Ulica, Plač, Vstup, Výrobca košov, Výrobca košov, Batak dom, Ulica Dokan Batak.

 

 

Back to top button